18. 1. 2006

Romano stihl připravit ještě před svým odletem do Dublinu, kde nyní působí, pokračování série Bongoo Disco s označením "7". Kupodivu jde opět o taneční kompilaci, která snese jen jednu jedinou jednoduchou definici: funky house music. :-) Ke stažení či poslechu je v sekci ARTISTS.
29. 7. 2005

Přesně týden nás dělí od začátku našeho oblíbeného open-air festivalu Tyngl Tangl, letos s pořadovým číslem 03. 2decadent discjockeys zahajují tuto dvoudenní show hned první den - v pátek 5. 8. Máte možnost se pobavit nejen naší hudbou, ale i ostatními DJs různých žánrů a doprovodným programem. Ten zahrnuje VJ projekci, chillout-čajovnu, 3 ks stolních fotbálků, bodypainting, free-style trampolínu o průměru 4 m, graffiti workshop... Pořadatelé vzkazují: bubny a bonga s sebou.
22. 7. 2005

Romano v uplynulých dnech připravil dva mixy, jimiž chce odstartovat svou novou sérii Boom Box.
Boom box je přenosný kazetový přehrávač o nemalém zvukovém výkonu a časem vybroušeném designu. Svoji zlatou dobu si jako fenomén prožil na přelomu 70. a 80. let v Americe. Je zřejmé, že prvky odkazující na americké kořeny house najdete i v prvním setu Boom Box. Zvuk policejní sirény dobře evokuje prostředí velkoměsta a celkový sound je pravým vyjádřením Romanovy inspirace minulostí house music. První set je zvláště věnován všem dívkám a ženám.
Druhý set je veselá záležitost, která končí vzpomínkou na klubovou scénu v Anglii v době začátků Dannyho Ramplinga.
14. 7. 2005

Pokud budete mít při přípravách na sobotní show kolem sedmé hodiny čas, nalaďte v Praze Expresradio anebo jeho internetovou podobu. 2decadent live...

16. 7. 2005
18.00 - 20.00
Expresradio 90,3 FM
8. 7. 2005

Ihned po uvedení Normanova prvního mixu ze série allô? jsme byli kontaktováni americkým seskupením Grundoon Music ze San Diega. Dohodli jsme se na exkluzivním zveřejnění mixů 2decadent na GM webu. Jako první přispěje Norman se svým druhým pokračováním allô?, které můžete opět zhodnotit i vy po stažení ze sekce artists.
© 2004–2020, 2decadent.com